Działanie fal radiowych i lasera biostymulującego

Działanie fal radiowych i lasera biostymulującego

W salonach kosmetycznych można skorzystać w wielu usług, które mają na celu poprawić wygląd. Najwięcej zabiegów dotyczy oczywiście skóry twarzy. Jest to skóra bardzo delikatna, na której widoczne są wszelkie niedoskonałości. Dość szybko też ulega ona procesom starzenia i pojawiają się na niej zmarszczki.

Fale pobudzające fibroblasty do produkcji kolagenu

fale radiowe - łódźJest to związane z ciągłym odsłonięciem twarzy i tym, że skóra narażona jest na działanie wielu niekorzystnych czynników. Dlatego warto zadbać o swoją twarz i regularnie poddawać się zabiegom odmładzającym. Do takich zabiegów należy np. zabieg z wykorzystaniem fal radiowych i lasera biostymulującego. W skrócie zabieg ten nazywany jest często RF. Cały zabieg polega na tym, że skóra poddawana jest działaniu częstotliwości, które są bardzo zbliżone do fal radiowych. Takie fale radiowe – łódź to bardzo dobry sposób na to, by pobudzić skórę twarzy do regeneracji. Cały zabieg polega na podgrzewaniu włókien kolagenowych, które znajdują się w skórze. Poprzez takie podgrzewanie dochodzi do skrócenia włókien, a co za tym idzie – również do ich napięcia. W związku z tym zmarszczki na skórze twarzy zostają wygładzone. To jeszcze nie wszystko. W skórze znajdują się komórki o nazwie fibroblasty. Działanie fal radiowych sprawia, że fibroblasty produkują większe ilości nowego kolagenu. Dzięki temu dochodzi do silnej regeneracji skóry. Skóra staje się jędrna, poprawia się znacznie jej elastyczność. Do tego stosowany jest też laser biostymulujący.

Jego promieniowanie ma za zadanie odżywiać tkanki skóry, a także prowadzić do lepszego ukrwienia (wpływa na naczynia krwionośne znajdujące się w skórze). To wszystko sprawia, że skóra wygląda zdecydowanie lepiej – świeżo i młodo. Warto od czasu do czasu poddać się takiemu zabiegowi, który liftinguje skórę twarzy.

Komentarze są wyłączone.