Szczęśliwa babcia dzięki fotelowi bujanemu

Szczęśliwa babcia dzięki fotelowi bujanemu

Moja babcia bardzo lubi fotele bujane. Siedzenie na nim i wykonywanie prostych prac bardzo ją relaksuje, zwłaszcza podczas oglądania telewizji. Gdy dowiedziałem się, że jej bujany fotel się zepsuł, postanowiłem zakupić jej drugi, lepszy, który wytrzyma więcej czasu i będzie wygodniejszy podczas siedzenia.

Zakup fotela bujanego z wikliny

fotele bujane wiklinoweNiestety, tamten fotel był całkowicie zniszczony i nie nadawał się już do naprawy. Miał już swoje lata, więc to nie jest nic dziwnego, że się zniszczył. Zapytałem mojej babci jaki fotel by chciała. Oczywiście, pomimo wielu odmów, ponieważ nie chciała mnie narażać na koszta, zgodziła się na taki prezent. Powiedziała mi, że interesują ją fotele bujane wiklinowe. Stwierdziłem, że taki fotel będzie świetnym rozwiązaniem. Zacząłem się za takim rozglądać w internecie. Na pierwszym lepszym portalu aukcyjnym znalazłem interesującą ofertę. Fotel bujany z dobrej jakości wikliny, a przy okazji w bardzo dobrej cenie. Po konsultacji z moją babcią, postanowiliśmy wziąć właśnie ten. Zadzwoniłem do sprzedawcy, aby zapytać się o odbiór osobisty i czy stan faktyczny jest taki, jak na zdjęciach. Okazało się, że bez problemy można podjechać do niego pod dom i zabrać fotel, ponieważ mieszkał on niedaleko mnie. Tak też zrobiłem. Udałem się następnego dnia autem po zakupienie tego pięknego fotela. W rzeczywistości wyglądał on bardzo dobrze, nawet lepiej niż na zdjęciach. Wiklina, z której był wykonany była mocna i gruba, przez co byłem pewny, że wytrzyma wiele lat.

Po zakupie, zawiozłem fotel do domu mojej babci. Była bardzo zadowolona. Fotel w ogóle nie skrzypiał, a jedynie wydawał miły dla ucha dźwięk szeleszczącej wikliny. Był również bardzo wygodny, przez co można było w nim spędzić wiele czasu bez uczucia dyskomfortu.

Komentarze są wyłączone.