Tajemniczy romantyzm tylko z eyelinerem w pisaku

Tajemniczy romantyzm tylko z eyelinerem w pisaku

W kobiecej kosmetyczce można znaleźć praktycznie wszystkie możliwe kosmetyki, począwszy od pudrów, a na szminkach skończywszy. Ostatnio króluje jeden kosmetyk, który potrafi czynić cuda i staje się coraz bardziej polarny. Mowa tu o eyelinerze, dzięki któremu podkreślimy kontur oczu, a nasze spojrzenie będzie tajemnicze i seksowne zarazem.  

Eyeliner nada głębi i wyrazistości twojemu spojrzeniu  

precyzyjny eyeliner w pisakuNiewątpliwie precyzyjny eyeliner w pisaku jest niczym zaczarowany ołówek. Kobiety, bez względu na swój wiek, go kochają. Jest wygodniejszy w użyciu niż kredka do oczu i nie trzeba go temperować. Nadto jest trwalszy od kredek, czy konturówek, które często się ścierają bądź odbijają na powiece, przez co makijaż oka trzeba poprawiać kilka razy w ciągu dnia, zwłaszcza w okresie lata, kiedy panują wysokie temperatury. Większość kredek, w przeciwieństwie do precyzyjny eyeliner w pisaku, rozmazuje się. Dzięki niemu możemy zaś w dowolny sposób podkreślić kontur oka. Rysowana na powiece kreska może być krótsza lub dłuższa, co pozwoli osiągnąć nam efekt kociego spojrzenia. Kreska może być również różnej grubości, co wypromowała Amy Winehouse, stając się jeszcze za życia ikoną stylu. Co do zasady króluje tu kolor czarny, ale są też inne odcienie, jak brąz, granat, czy grafit. Dla kobiet odważnych, bądź szykujących się na jakąś imprezę, producenci tworzą precyzyjny eyeliner w pisaku w kolorach bardzo awangardowych, jak fuksja, czy turkus. Równie popularne są kolory złota i srebra, które rozświetlą nasze spojrzenie. Latem warto sięgnąć również po wersję wodoodporną, która zapewni trwały makijaż oka przez kilkanaście godzin bez potrzeby poprawiania.

Bezapelacyjnie kosmetykiem, po który warto sięgnąć jest precyzyjny eyeliner w pisaku, który się nie rozmazuje, nie wysycha i nadaje się na każdą okazję. Dzięki niemu nasze oko będzie przyciągało spojrzenia nie tylko mężczyzn, ale również i kobiet. Kocie spojrzenie jeszcze nigdy nie było takie tajemnicze i romantyczne zarazem. Nadto, perfekcyjna kreska dobrze komponuje się z cieniami do oka.

Komentarze są wyłączone.